Easy Company

Strona klanu Easy Company

#1 2008-03-15 14:29:19

Patryk

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 10
Punktów :   

PunkBuster

Każdy z naszych klanowiczów powinen mieć zainstalowany punkbuster. Aby było wam łatwiej znalazłem na pewnej polskiej stronie o cod poradnik. Stosujcie się według niego.

I. Aktualizacja PunkBustera.


1. Ściągamy plik aktualizacyjny "pbsetup".

2. Uruchamiamy, klikamy na "I agree".

3. Dodajemy grę wybierając "Add a Game" z górnego menu. Wybieramy grę z listy,
następnie przy okienku "game path" klikamy na "Browse..." i wybieramy miejsce z naszą grą (u mnie w przypadku COD4 "E:\Gry\Call Of Duty 4\"). Klikamy "OK".

4. Wybieramy opcję "Check for Updates" z górnego menu, program sam wyszuka aktualizacje PunkBustera i automatycznie je zainstaluje.

5. Po ukończonym procesie "pbsetup" zasygnalizuje nam, że wszystko przebiegło dobrze i posiadamy najnowszego PunkBustera.


II. Reinstall PunkBustera.

Jednak gdy to nie zadziała... będziemy musieli przeinstalować Punkbustera.

1. Ściągamy program "pbsvc".

2. Zaznaczamy Un-Install/Remove PunkBuster Service. Klikamy na "Next >", następnie na "I Agree". Widzimy przebieg usuwania PunkBustera. Po wszystkim klikamy na "Finish".

3. Uruchamiamy ponownie program "pbsvc". Od razu mamy zaznaczoną pierwszą opcję która oznacza instalowanie PunkBustera. Klikamy na "Next >", następnie na "I Agree". Widzimy przebieg instalacji PunkBustera na naszym komputerze. Gdy proces został zakończony przechodzimy do punktu 4.

4. Czas na testowanie usług PunkBustera. Klikamy na "Next >". Widzimy, że program testuje działanie PB. Po wszystkim klikamy na "OK" i "Finish".

Pb setup  - http://websec.evenbalance.com/downloads … bsetup.exe

pbsvc - http://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe

Gdy już to wszystko zrobicie pamiętajcie o włączeniu w opcjach gry wieloosobowej punk bustera, bo podejrzewam że skoro go nie macie to w opcjach jest on wyłączony.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naruto ots tibia www.asg.pun.pl vastbouw opinie kangurek kao bonus level jak z różowego zrobić czerwony